Запрошуємо дилерів

до співпраці!

Наша компанія плідно співпрацює з дилерськими підприємствами вже кілька років. Але ми завжди відкриті для нового співробітництва. Наші дилери успішно працюють на всій території України. Ми пропонуємо своїм клієнтам товари високої якості та послуги в короткі терміни. Компанія «Вікнарі» працює по центральній Україні, її представницький розташоване безпосередньо у Вінниці далі

Ласкаво просимо! на сайт компанії Вікнарі!

Ми раді вітати Вас в Internet-представництві компанії «Вікнарі»!
Компанія «Вікнарі» пропонує Вам зробити вибір на
користь пластикових вікон і дверей, виготовлених з ПВХ профілю Veka.

ЗАТИШОК І ТИША З ПЛАСТИКОВИМИ ВІКНАМИ VEKA ВІД КОМПАНІЇ «ВІКНАРІ»

Наша компанія працює з 2005 року. За довгі 9 років нашої практики ми суттєво вдосконалили виробничі процеси і відповідно якість нашої продукції. Наші пластикові вікна Века виготовляють з високоякісних матеріалів, згідно всім міжнародним вимогам і нормативам. Якість нашої продукції підтверджується сертифікатами провідних європейських інститутів, сертифікатами Ростеста, гігієнічними, пожежними сертифікатами, сертифікатами ISO і RAL. Наші пластикові вікна veka екологічно нешкідливі, безпечні для здоров’я людини.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА VEKA

Ми пропонуємо нашим клієнтам металопластикові вікна veka, виготовлені з профілю Veka серії Softline і Euroline. Ми пропонуємо однокамерні вікна Veka, що складаються з 2-х стекол, та двокамерні вікна Veka, що складаються з 3-х стекол, а також пластикові вікна Veka, виготовлені при використанні енергозберігаючого скла (i-скло). Крім того, наша компанія пропонує металопластикові вікна Veka зі спеціальними склопакетами «HotMax», які обладнані енергозберігаючим і-склом і пластиковою дистанційною рамкою TGI-SPACER.

Ми пропонуємо свої клієнтам широкий вибір стекол. Наші пластикові вікна Века можуть бути тонованими (з різним ступенем затемнення), матовими і рифленими. Крім того, ми пропонуємо широкий асортимент кольорових рішень щодо профілів veka і аксесуарів.

ФУРНІТУРА ТА АКСЕСУАРИ

Компанія «Вікнарі» пропонує великий асортимент фурнітури та аксесуарів, якими обладнуються вікна Veka.

Завдяки новій системі поворотно-відкидної фурнітури UNI-JET від Гретч — Юнітас, наші вікна veka забезпечують високу функціональність і зручність використання. Вся фурнітура виготовлена ​​із високоякісних матеріалів, що зумовлює її тривалий термін служби.

Наші металопластикові вікна veka мають пластикове підвіконня, зовнішні відливи (алюмінієві або оцинковані), а також зручну москітну сітку. Підвіконня може бути виготовлене в тому ж колірному рішенні, що й основні деталі. Різноманітний вибір розмірів і дизайнерських рішень дозволяє надати загальному дизайну пікантність і оригінальність.

ГАРАНТІЯ НА ПЛАСТИКОВІ ВІКНА ВЕКА І КОМПЛЕКТУЮЧІ

Наша компанія надає гарантію на вікна veka на строк від 5 років. Крім того, ми надаємо гарантію в 1 рік на навісну фурнітуру, дверні замки, віконні та дверні ручки, дверні офісні ручки, підвіконня, пластикові панелі для укосів, відливи і антимоскітні сітки.

Причому це зовсім не означає, що по закінченню гарантійного терміну вам доведеться міняти пластикові вікна veka, так як їх термін служби набагато довше, ніж 5 років. Але якщо в даний часовий проміжок у вас виникнуть якісь проблеми з їх експлуатацією, ми швидко вирішимо їх, а головне — безкоштовно.

!ЩОБ НЕ ВИНИКАЛО ПРОБЛЕМ

Наші металопластикові вікна veka виготовляють з урахуванням всіх технологічних особливостей. Для цього використовується сучасне спеціалізоване обладнання, яке вдосконалюється з кожним роком, як і наші вікна Veka.

Наша компанія набирає лише висококваліфікованих співробітників як для виготовлення вікон veka, так і для їх установки у вашому домі.

КОМПАНІЯ «ВІКНАРІ»

Діяльність нашої компанії в основному поширюється на території центральної України. Наше представництво розташоване у Вінниці. Також ми пропонуємо нашу продукцію в ряді міст України: металопластикові вікна Житомир, Львів, Хмельницький. Більш детальні контактні при бажанні замовити металопластикові вікна veka ви можете подивитися в розділі «Контакти».

Прогресивний менеджмент нашої компанії і клієнтоорієнтований підхід у системі збуту дозволяє нам з кожним роком нарощувати темпи виробництва і розширювати асортимент нашої продукції. При цьому з кожним роком ми покращуємо якість наших товарів і послуг.

Прогрес не стоїть на місці, і наші співробітники постійно стежать за його розвитком, профільна система Veka — відмінне тому підтвердження. Наші вікна veka — це початок вашого спокійного гармонійного життя.