Запрошуємо дилерів

до співпраці!

Наша компанія плідно співпрацює з дилерськими підприємствами вже кілька років. Але ми завжди відкриті для нового співробітництва. Наші дилери успішно працюють на всій території України. Ми пропонуємо своїм клієнтам товари високої якості та послуги в короткі терміни. Компанія «Вікнарі» працює по центральній Україні, її представницький розташоване безпосередньо у Вінниці далі

Ласкаво просимо! на сайт компанії Вікнарі!

Ми раді вітати Вас в Internet-представництві компанії «Вікнарі»!
Компанія «Вікнарі» пропонує Вам зробити вибір на
користь пластикових вікон і дверей, виготовлених з ПВХ профілю Veka.

Запрошуємо дилерів до взаємовигідної співпраці

Наша компанія плідно співпрацює з дилерськими підприємствами вже декілька років. Але ми завжди відкриті для нового співробітництва.

Наші дилери успішно працюють на всій території України. Ми пропонуємо вікна для дилерів високої якості і послуги в короткі терміни.

Компанія «Вікнарі» працює по центральній Україні, її представництво розташоване безпосередньо у Вінниці.

Якщо ви шукайте надійного компаньйона для плідного бізнесу, тоді ви знайшли найкраще рішення. Наша гнучка система знижок, стабільна технічна та інформаційна підтримка по кожному проекту, різноманітний асортимент використовуваних матеріалів і індивідуальних підхід до кожного клієнта приємно вас здивують.

Компанія «Вікнарі» займає почесне місце серед постачальників і виробників пластикових вікон і всього, що з ними пов’язано, в Україні і не тільки. Наші пластикові вікна дилери продають з успіхом, на що впливає висока якість продукції і всесвітньо відомий бренд Века.

Що ми готові запропонувати нашим потенційним клієнтам?

Ми забезпечимо вас усім необхідним для того, щоб ви впевнено пропонували нашу продукцію вашим клієнтам. Ми надаємо друковано-рекламну продукцію, розрахункові програми, демонстраційні зразки.

Ми навчимо вас, як правильно пропонувати нашу продукцію. Ми надамо вам персонального менеджера і безкоштовно навчимо продажам представників дилерів.

Ми допомагаємо в дизайнерському оформленні рекламних носіїв, забезпечуємо своїх клієнтів інформаційною та технічною підтримкою.

Крім усього перерахованого вище, наша компанія пропонує своїм дилерам гнучку систему знижок і вибору товарів.

Ми гарантуємо вам виконання замовлень в найкоротші терміни після їх затвердження, а точніше протягом 5-10 календарних днів.

Пропонувати нашу продукцію легко і зручно, так як пластикові вікна Века користуються великою популярністю в колі споживачів. А завдяки нашій підтримці ви створите власний прибутковий бізнес.

Ми раді кожному нашому клієнту! Ми будемо раді співпрацювати саме з вами!