Запрошуємо дилерів

до співпраці!

Наша компанія плідно співпрацює з дилерськими підприємствами вже кілька років. Але ми завжди відкриті для нового співробітництва. Наші дилери успішно працюють на всій території України. Ми пропонуємо своїм клієнтам товари високої якості та послуги в короткі терміни. Компанія «Вікнарі» працює по центральній Україні, її представницький розташоване безпосередньо у Вінниці далі

Ласкаво просимо! на сайт компанії Вікнарі!

Ми раді вітати Вас в Internet-представництві компанії «Вікнарі»!
Компанія «Вікнарі» пропонує Вам зробити вибір на
користь пластикових вікон і дверей, виготовлених з ПВХ профілю Veka.


Спектне літо приносить комфорт!
  • Прохолода в приміщенні влітку
  • Економія на споживанні енергії для кондиціонування
  • Збереження тепла взимку
  • Економія на опаленні приміщення
  • Висока освітленість приміщення.
  • Шляхетний зовнішній вигляд вікна за рахунок невеликої дзеркальності зовні.

Для своїх клієнтів компанія Вікнарі пропонує новий продукт склопакет « ComfortMax » з мультифункційним склом ClimaGuard ® Solar.

Особливість мультифункціонального скла ClimaGuard ® Solar полягає в тому , що влітку воно захищає від спеки , а взимку — від холоду.

На поверхню скла « ClimaGuard ® Solar » нанесено декількох шарів спеціального металізованого покриття , до складу якого входить срібло. Це напилення зі срібла створюють ефект прозорого фільтра , який значно знижує проникнення сонячного тепла , що нагріває приміщення .

У зимовий же час скло ClimaGuard ® Solar працює за принципом енергозберігаючого скла і дозволяє зберегти тепло в приміщенні: його срібне покриття відображає теплове випромінювання від джерел тепла , будь радіатора опалення або нагрівальних приладів , безпосередньо всередину приміщення , не даючи йому піти назовні. На відміну від стекол , тонованих плівкою або в масі , скло « ClimaGuard ® Solar » не створює ефекту затемнення і тому не знижує освітленості в приміщенні. З огляду на те , що видиме світло проходить через таке скло безперешкодно — змін до освітленості кімнати не відбувається. Мультифункціональне скло пропускає світло в кількості, достатній для повноцінного розвитку кімнатних рослин.