Запрошуємо дилерів

до співпраці!

Наша компанія плідно співпрацює з дилерськими підприємствами вже кілька років. Але ми завжди відкриті для нового співробітництва. Наші дилери успішно працюють на всій території України. Ми пропонуємо своїм клієнтам товари високої якості та послуги в короткі терміни. Компанія «Вікнарі» працює по центральній Україні, її представницький розташоване безпосередньо у Вінниці далі

Ласкаво просимо! на сайт компанії Вікнарі!

Ми раді вітати Вас в Internet-представництві компанії «Вікнарі»!
Компанія «Вікнарі» пропонує Вам зробити вибір на
користь пластикових вікон і дверей, виготовлених з ПВХ профілю Veka.

Підвіконня для пластикових вікон

Без акуратного зручного підвіконня загальний зовнішній вигляд пластикових вікон не може бути закінченим. Пластикове підвіконня вважається обов’язковою деталлю пластикового вікна в квартирі або офісі.

При установці пластикового підвіконня необхідно враховувати, що він не повинен закривати більше половини ширини радіатора. У разі порушення циркуляції повітря або неправильного обігріву склопакета з’являється конденсація — запотівання стекол.

Ми пропонуємо широкий вибір пластикових підвіконь, що відповідають найвищим ергономічним і естетичним вимогам, що володіють високою функціональністю. Основні ознаки надійності наших пластикових підвіконь:

 • вологостійкість;
 • термостійкість;
 • стійкість до механічних впливів і хімічних середовищ;
 • екологічність;
 • легкість у догляді;
 • естетичність;
 • тривалий термін служби

Замовляючи у нас пластикові вікна ПВХ з кольоровою ламінацією , підвіконня підбирається під колір вікна за бажанням замовника.

Відливи для пластикових вікон

Відливи для пластикових вікон ПВХБ — це дуже важливий етап монтажних робіт. Зовнішні відливи оберігають вікна від вологи з боку вулиці. Крім того, дані аксесуари мають певну естетичну важливість, оскільки вони додають пластиковим вікнам особливу привабливість із зовнішнього боку.

Відливи для пластикових вікон з алюмінію вважаються найбільш надійними і практичними. З а своєю структурою алюміній відрізняється високою стійкістю до зовнішнього впливу погодних умов, орієнтованому на наш клімат. Але при цьому алюмінієві відливи для пластикових вікон є найдорожчими.

Найбільш поширеними є оцинковані відливи з поліестеровим покриттям. Спеціальне покриття не тьмяніє з роками. Оцинковані відливи є більш безшумними в порівнянні з алюмінієвими . Крім того, вони набагато дешевше.

Основні ознаки практичності наших відливів

 • високоякісне поліестерове покриття;
 • жорстка фіксація на профілі;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • тривалий термін служби.

Москітна сітка для пластикових вікон ПВХ

Москітна сітка — це спеціальний аксесуар, який забезпечує надійний захист кожного дому офісу від різних несприятливих зовнішніх факторів. Вона практично повністю утримує пил, настирливих комах, тополиний пух, різний вуличне сміття.

 

Крім того, москітна сітка корисна для людей, у яких є цікаві домашні тварини, що люблять посидіти на підвіконні, або маленькі діти.