Запрошуємо дилерів

до співпраці!

Наша компанія плідно співпрацює з дилерськими підприємствами вже кілька років. Але ми завжди відкриті для нового співробітництва. Наші дилери успішно працюють на всій території України. Ми пропонуємо своїм клієнтам товари високої якості та послуги в короткі терміни. Компанія «Вікнарі» працює по центральній Україні, її представницький розташоване безпосередньо у Вінниці далі

Ласкаво просимо! на сайт компанії Вікнарі!

Ми раді вітати Вас в Internet-представництві компанії «Вікнарі»!
Компанія «Вікнарі» пропонує Вам зробити вибір на
користь пластикових вікон і дверей, виготовлених з ПВХ профілю Veka.

Гарантія на вікна Veka

Наші дилерські представництва ефективно працюють у багатьох містах вже кілька років. Ми ніколи не зупиняємося на тому, чого вже досягли, і завжди раді новому партнерству.

Ми пропонуємо своїм клієнтам гнучку систему знижок, технічну та інформаційну підтримку по кожному проекту, а також різноманітний асортимент застосовуваних для виробництва матеріалів. Перераховані вище фактори роблять співпрацю з нами максимально ефективним.

Гарантійний термін є важливою ознакою якості. При цьому, пропонуючи занадто короткий або занадто тривалий гарантійний термін, компанії- виробники, так чи інакше, викликають недовіру з боку споживачів. Як правило, в залежності від використовуваних профілів гарантія на пластикові вікна дається від 5 років.

Компанія «Вікнарі» надає наступні гарантії на пластикові вікна:

Блоки ПВХ з профілю Veka серії Euroline — 5 років *

Блоки ПВХ з профілю Veka серії Softline — 5 років *

Крім того, ми пропонуємо гарантію в 1 рік на навісну фурнітуру **; дверні замки; віконні та дверні ручки, дверні офісні ручки; а також на підвіконня, відливи, пластикові панелі для укосів, антимоскітні сітки.