Запрошуємо дилерів

до співпраці!

Наша компанія плідно співпрацює з дилерськими підприємствами вже кілька років. Але ми завжди відкриті для нового співробітництва. Наші дилери успішно працюють на всій території України. Ми пропонуємо своїм клієнтам товари високої якості та послуги в короткі терміни. Компанія «Вікнарі» працює по центральній Україні, її представницький розташоване безпосередньо у Вінниці далі

Ласкаво просимо! на сайт компанії Вікнарі!

Ми раді вітати Вас в Internet-представництві компанії «Вікнарі»!
Компанія «Вікнарі» пропонує Вам зробити вибір на
користь пластикових вікон і дверей, виготовлених з ПВХ профілю Veka.

Компанія » Вікнарі » надає своїм клієнтам високоякісні пластикові склопакети енергозберігаючі . Пластикові вікна склопакети марки М1 ( 4 мм) , які складаються або з 2 -х стекол ( однокамерні ), або з 3- х стекол ( двокамерні ) . Ми пропонуємо два види профільної системи — Euroline і Softline. При цьому пластикові склопакета можуть бути шириною 24 , 32 і 42 мм.

Пластикові вікна склопакети наша компанія пропонує в широкому асортименті. Ми пропонуємо тоновані стекла з різним ступенем затемнення й різноманітними варіантами відтінків , матові і рифлені.

Наші пластикові вікна склопакети забезпечують максимальну теплоізоляцію за рахунок використання спеціального енергозберігаючого скла ( І — скла). Наші пластикові вікна склопакети надійно оберігають від холоду , при цьому зменшується загальна вага віконної конструкції.

Компанія « Вікнарі » пропонує унікальні пластикові вікна склопакети « HotMax » з пластиковою дистанційною рамкою TGI — SPACER * і енергозберігаючим і-склом .

* Дистанційна рамка TGI — SPACER пройшла тестування у французькому Науково- технічному центрі Будівництва ( CSTB ).

Ми пропонуємо ідеальне рішення проблеми в зимовий сезон. Конденсація всередині пластикових склопакетів пояснюється різницею коефіцієнта теплопровідності пластика і алюмінію.

Склопакети Формула Коефіцієнт опір теплопередачі Різниця в % по відношенню до склопакета « HotMax »
Однокамерный склопакет 4-16-4 0.32 94 %
Двокамерний склопакет 4-10-4-10-4 0.47 32%
Енергозберігаючий однокамерний склопакет 4-16-4і 0.59 5%
Склопакет «HotMax» 4-16п-4і 0,62 Найтепліший

Щоб отримати більш детальну інформацію про вікна склопакети, з нами можна зв’язатися по телефону або відвідати наші офіси продажів.