Україна м.Вінниця, пр. Юності 18 (ТЦ «Дастор») Продаж металопластикових вікон та дверей в Україні т. +38 (0432) 65-54-87, +38(0432) 55-26-42

ЗАПРОШУЄМО ДИЛЕРІВ ДО ВЗАЄМОВИГІДНОЇ СПІВПРАЦІ!


Наша компанія плідно співпрацює з дилерськими підприємствами вже кілька років. Але ми завжди відкриті для нового співробітництва.

Наші дилери успішно працюють на всій території України. Ми пропонуємо вікна для дилерів високої якості і послуги в короткі терміни.

Компанія «Вікнарі» працює по центральній Україні, її представницький розташоване безпосередньо в Вінниці.

Якщо ви шукайте собі надійного компаньйона для плідного бізнесу, значить, Ви зайшли саме на той сайт, який шукали довгий час. Наша гнучка система знижок, стабільна технічна та інформаційна підтримка по кожному проекту, різноманітний асортимент використовуваних матеріалів і індивідуальних підхід до кожного клієнта Вас приємно здивують.

Компанія «Вікнарі» займає почесне місце серед постачальників і виробників пластикових вікон і всього, що з ними пов'язано, по Україні і не тільки. Наші пластикові вікна дилери продають з успіхом, на що впливає висока якість продукції і всесвітньо відомий бренд VEKA.

 

ЩО МИ ГОТОВІ ЗАПРОПОНУВАТИ НАШИМ ПОТЕНЦІЙНИМ КЛІЄНТАМ?


Ми забезпечимо Вас усім необхідним для того, щоб Ви впевнено пропонували нашу продукцію Вашим клієнтам. Ми надаємо друковано-рекламну продукцію, розрахункові програми, демонстраційні зразки.
Ми навчимо Вас, як правильно пропонувати нашу продукцію. Ми надамо Вам персонального менеджера і безкоштовно навчимо представників дилерів продажу. Ми допомагаємо в дизайнерському оформленні рекламних носіїв, забезпечуємо своїх клієнтів інформаційної та технічною підтримкою. Крім усього перерахованого вище, наша компанія пропонує своїм дилерам гнучку систему знижок і вибору товарів.

Ми гарантуємо Вам виконання замовлень в найкоротші терміни після його затвердження, а точніше протягом 5-10 календарних днів. Пропонувати нашу продукцію легко і зручно, так як пластикові вікна століття користуються великою популярністю в колі споживачів. А завдяки нашій підтримці ви створите власний прибутковий бізнес.

 

Ми раді кожному нашому клієнту! Ми будемо раді співпрацювати саме з Вами!