Україна м.Вінниця, пр. Юності 18 (ТЦ «Дастор») Продаж металопластикових вікон та дверей в Україні т. +38 (0432) 65-54-87, +38(0432) 55-26-42

    Компанія Вікнарі плідно працює з 2005 року. За довгі 14 років нашої практики ми суттєво вдосконалили виробничі процеси і відповідно якість нашої продукції. Наші пластикові вікна Века виготовляють з високоякісних матеріалів, згідно з усіма міжнародними вимогами і нормативами. Якість нашої продукції підтверджується сертифікатами провідних європейських інститутів, сертифікатами Ростеста, гігієнічними, пожежними сертифікатами, сертифікатами ISO і RAL. Наші пластикові вікна veka екологічно нешкідливі, безпечні для здоров'я людини.

Прогресивний менеджмент нашої компанії і клієнтоорієнтований підхід в системі збуту дозволяє нам з кожним роком нарощувати темпи виробництва і розширювати асортимент нашої продукції. При цьому з кожним роком ми покращуємо якість наших товарів і послуг.

Прогрес не стоїть на місці, і наші співробітники постійно стежать за його розвитком, профільна система Veka - відмінне тому підтвердження. Наші вікна Veka - це початок вашої спокійній гармонійного життя.